Liberec 8. 6. 2013 + foto, videa

09.06.2013 14:12

V sobotu dne 8. 6. 2013 se v Liberci konal tzv. „turnaj talentované mládeže“. Vzhledem k celorepublikovým problémům se záplavami se turnaje nezúčastnilo tolik týmů, bohužel. Samozřejmě vše by se asi vyvíjelo zcela jinak, kdyby se turnaje zúčastnilo více družstev. Na turnaj přijelo 7 týmů, což ve výsledku bylo jen 50 zápasníků.

Umístění našich zápasníků

Přípravka C

váhová kategorie do 22 kg.1. místo Hubáček Matěj

váhová kategorie do 28 kg.1. místo Juppová Maruška

Marušce s Matějem se poslední dobou daří. Není co dále dodávat. Pochvala za předvedený výkon. Jen tak dál.

Přípravka B

váhová kategorie do 23 kg.1. místo Bouzek Filip

váhová kategorie do 27 kg.3. místo Bartoňová Simona, Mišech Tadeáš – bez umístění

váhová kategorie do 29 kg.1. místo Urban Dalibor

Filip se konečně probral a začíná opět zářit. Poslední turnaje mu moc nevycházeli, tak budiž mu tento výsledek dalším hnacím motorem. Simča předvedla perfektní výkon. Jako vždy mohla dosáhnout na lepší umístění, ale musí své síly poměřovat s chlapci. I přes zjevnou lepší technickou průpravu není schopná chlapce předčit silově. Tadeáš nepředvedl na plno své schopnosti a opět doplatil na svůj přístup k boji. Na tréninku je schopen mnohem lepších výsledků, ale na turnaji není schopen plně využít svého potenciálu. Dalibor byl jako vítr. Měl snad nejrychleji položené lopatky na celém turnaji. Parádní výkon, zasloužené umístění. Pochvala pro všechny borce.

Přípravka A

váhová kategorie do 29 kg.1. místo Hučko Ladislav

Láďa předvedl perfektní výkon, není co víc dodávat. Pochvala.

Mladší žáci

váhová kategorie do 32 kg.2. místo Doksanský Pavel

váhová kategorie do 37 kg.4. místo Janiga Daniel

Pavel mohl dosáhnout na 1. místo, ale měl menší zdravotní komplikaci, kdy se vůbec váhalo, zda by měl ještě zápasit. Pavel se zakousl a šel do dalších bojů, které i přes bolest vyhrál. Danovi se turnaj nevydařil. Své boje prohrál. Snad příště se mu další turnaj povede a odveze si také nějakou pěknou medaili. Pochvala pro oba dva.

Žáci

váhová kategorie do 65 kg.2. místo Hroník Filip, 3. místo Bisová Nikola

Filip s Nikolou předvedli pěkné boje, ale měli na víc. Mohli se oba dva posunout v umístění o stupínek výše. Pochvala.

Turnaj se našemu týmu velice vydařil. Vyhráli jsme 1. místo v hodnocení družstev. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří nám umožnili se turnaje zúčastnit.